Preskočiť na obsah
Excellent Partners

Administratíva a podporné služby

Excellent Partners s.r.o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Ľubotice
Od roku
2019
IČO
52 114 635

Excellent Partners

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Ľubochnianska 16, 080 06 Ľubotice
Na trhu od
24. januára 2019
IČO
52 114 635
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Excellent Partners

Spoločnosť Excellent Partners s.r.o. má sídlo na adrese Ľubochnianska 16, 080 06 Ľubotice. Zapísaná je od 24. januára 2019 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 9 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby, počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov a činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Základné údaje

Obchodné meno
Excellent Partners s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
52 114 635
DIČ
2120925169
Dátum vzniku
24. januára 2019
Sídlo
Ľubochnianska 16, 080 06 Ľubotice
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 37611/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Excellent Partners zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Administratívne služby

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Excellent Partners s.r.o.?

Sídlo je na adrese Ľubochnianska 16, 080 06 Ľubotice.

Čím sa Excellent Partners s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; administratívne služby.

Aké je IČO – Excellent Partners s.r.o.?

IČO je 52 114 635, DIČ 2120925169.

Kedy vznikla Excellent Partners s.r.o.?

Vznik: 24. januára 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Ľubochnianska 16 080 06 Ľubotice

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Excellent Partners s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese excellent-partners.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.